Her finn de reglane for samanlagtpremiar


Utreking av jevnaste resultat skjer ved å nytte formelen for standardavvik. Informasjon om dette finn du på Wikipedia
100 meter
FornavnEtternavnSkytterlagKlasseAvvikFarnesFortunKnipenborgLeikangerSogndal
MagneNordvikTysseV650,4472349349349349350
OddKolsrudBegnadalenV730,4472350350350350349
Malin SæbøNesLeikangerER0,7071347347346347348
Stine HaagheimVindalBergenJ0,8367346347348348347
OlaVangenStrandaJ0,8367348347347346346
Kåre OlavSkårVadheimV650,8944348348346347348
ErlingHauglandFanaV650,8944347347348349347
AsbjørnHovHemsedalV731,0000350348349348350
NikolaiNordvikTysseJ1,0954339341341339339
ToralfÅrdalJølsterV651,1402348349350347349
Trine RamsvikStetteEngesetdal/SkodjeJ1,1402347349348350349
Bendik DaleFiskerstrandLangevågJ1,1402348348349347346
KristenLotsbergNordbygdaV651,3038348347346345348
Lars OveDulsvikSogndalER1,3038350350350347349
DinaSundbyFåbergJ1,3038347344344345346
200 meter
FornavnEtternavnSkytterlagKlasseAvvikFarnesFortunKnipenborgLeikangerSogndal
MartinHamreHyen50,8367338337338339337
SteinarSkolandLyngdal51,1402337339339340338
HelgeNorbergOslo Østre51,3038339338340341338
Lars Hallvard Ese Balestrand51,4832340339338342340
DagSkårTørvikbygd51,6432343341341340344
MagnusBjerkeOslo Østre51,6432341341342342345
Nils ThomasValandOslo Østre51,7889340343343343345
SveinHalvorsenBergen41,7889335335335338333
EvenLundUllensvangV551,8166341341344345342
Svein KåreFurreLeikanger51,9235342343340341338
StianFagervollEngesetdal/Skodje52,0494331334331335335
May ElinFrøylandLyngdal52,0736342340341340345
JensPettersenNordstrand52,0736333338337334336
Ole KristianBryhnRøyken og Hurum52,1909345345345347341
AnitaLystadHovdebygda og Ørsta52,1909328332332328328